תוכנת קול קורא - שיטת הלימוד המושלמת לבר מצווה ללימוד הקריאה בטעמי המקרא
  תוכנת קול קורא - שיטת הלימוד המושלמת לקריאה בטעמי המקרא  
 

תוכנת קול קורא מבית קול קורן בע"מ היא לומדת המולטימדיה המתקדת מסוגה, לקריאה בתורה ובהפטרות. תוכנת קול קורא מיועדת ללימוד עצמי של קריאה בטעמי המקרא וכן ככלי עזר מעולה בידי מורים המכינים ל"בר-מצווה". תוכנת קול קורא מאפשרת למורה המכין את בר המצווה להעניק לנער ערך מוסף בזמן הקצר שלרשותו, תוך פיקוח על הלימוד והקניית בטחון עצמי.

התקליטור מכיל בנוסף לתוכנה הייחודית, הקלטה מלאה, בנוסחים שונים, של חמשת חומשי התורה, כולל הפטרות וברכות מפי מורים מנוסים ל"בר מצווה", וכן לימוד יסודי של טעמי המקרא.

תוכנת קול קורא פועלת על עיקרון שילוב החושים המשפר באופן משמעותי את יכולת הקליטה וההטמעה של התלמיד.  הלומד מצביע על הקטע שברצונו ללמוד, ממלה בודדת ועד עליה שלמה, הקטע הנבחר נצבע והקריאה מושמעת. האפשרות הגלומה בתוכנה זו לחזור על כל קטע בקלות ובלי הגבלה, פותחת פתח גם בפני תלמידים שלא נתברכו בשמיעה מוסיקלית ללמוד בקלות ובהנאה.

המלים המושמעות מוארות תוך התקדמות הקריאה,  ניתן לשמוע גם את קריאת שמות טעמי המקרא או את נגינתם במקום הטקסט. בתוכנה התיחסות מיוחדת לטעמים מחברים וטעמים מפסיקים החיוניים להבנת פשט המקרא. את הניקוד ו/או הטעמים, המופיעים בצבעים שונים, ניתן להסתיר בהדרגה, בלחיצת מקש, עד לקבלת הטקסט כפי שהוא מופיע בספר התורה.

התוכנה, בקלות הפעלתה ובגמישותה, מטמיעה בלומד הרגלי קריאה נכונים, קריאה רהוטה ולפי המסורת, תוך הנאה מרובה ושימוש טבעי. אלפי תלמידים בארץ ובעולם, מגיל מצוות ועד גבורות, למדו לקרוא בתורה בסיוע קול קורא, בהצלחה ובהנאה, ובעלי קריאה מומחים נעזרים בתוכנת קול קורא באופן שוטף.

בגירסה המקצועית המיועדת למורה, קול קורא מספקת את כל הדרוש למורה כדי ליצור סביבת לימוד ותרגול יעילה לתלמידיו. התוכנה מאפשרת למורה להקליט בקלות את קריאת התורה, כל פסוק בנפרד. לערוך את ההקלטה, להגיה ולתקן. בנוסף, מקשרת התוכנה את המורה עם אתר אישי ושמור באינטרנט, באמצעותו מנהל המורה את תלמידיו ומעביר אליהם את העליות שהוקלטו, בקלות ובמהירות.

אם אתה לקראת בר המצווה ומעוניין לקבל את התוכנה משולבת עם ההקלטות האישיות של המורה שלך אתה מוזמן להפנות את המורה שלך לקול קורא או לחץ כאן למלא את פרטי המורה שלך ואנו נשמח ליצור איתו קשר. 

 
 
  הדגמת קול קורא חינם ערכה מקצועית למורה ערכת לימוד עצמי  
  אידאלי לבר מצווה
מנוי ללימוד עצמי
אשכנזי, ירושלמי ומרוקאי
להתנסות לחץ כאן
הוראה בסיוע התוכנה
הקלטה עצמית ושילובה בתוכנה
מערכת ניהול תלמידים
למנוי מורה
לבר מצווה ובעלי קריאה
תוכנה והקלטה מלאה
אשכנזי ירושלמי ומרוקאי
לפרטים
 
דף הבית קול קורא אונליין אודות רכישת מנוי מנוי למלמדים צור קשר שו"ת מדיניות פרטיות מדיניות החזרה רישוי English  
©   קול קורן בע"מ רחוב פרומקין 3 נתניה 4228703   טל: 03-5700840