ברוכים הבאים לאתר קול קורא – לבר המצווה, להורה ולמורה

 
 

התוכנה ללימוד הקריאה בתורה, בטעמי המקרא.

תוכנת קול קורא "בשבתך בביתך" ו- MP3 "בלכתך בדרך"

!!NEW!!!!NEW!! לחץ כאן להתנסות ב- קול קורא אונליין  ולרכישת מנוי
לגירסה המקוונת, עבור חלונות ומק הפועלת מהדפדפן ללא התקנה

בר מצווה, התוכנה לקריאה בתורה שתוציא אותך גדול!!

קריאת התורה בבר מצווהבן שלוש עשרה למצוות
את חווית בר המצווה שלך לא תשכח לעולם . את המתח והלחץ ממנה תוכל בקלות להפחית! ככל שתגיע מוכן יותר תהיה רגוע יותר ותצליח יותר. כלל זה נכון לכל דבר בחיים ובוודאי  כשתעלה לתורה בבר המצווה שלך ותקרא בפני כל קהל המתפללים והמשפחה. כשכולם יעקבו בדריכות ואתה תקרא נרגש, משתדל לא לטעות, תשמח על כל רגע שהקדשת להכנת הקריאה בתורה.

בר מצווה, הקריאה בתורה בפתח!
עבורך ועבור חבריך בני המצווה  פיתחנו את התוכנה המתקדמת מסוגה בעולם, שתסייע לך ללמוד את הפרשה שלך, הברכות וההפטרה בקלות, במהירות ובהנאה. לחץ כאן ותראה כמה קל להכין בעזרתה את הקריאה לבר מצווה שלך.

לימוד עצמי ולימוד עם מורה לבר מצווה
תוכנת קול קורא מלמדת קריאה בתורה בכל נוסח! את הקריאה בתורה לבר המצווה תוכל ללמוד בנוסח מרוקאי, אשכנזי או ספרדי ירושלמי. אם תלמד עם מורה לבר מצווה תוכל ללמוד עם תוכנת קול קורא וההקלטה האישית של המורה שלך בכל נוסח שהוא. בחר במורה המלמד עם קול קורא! אם המורה שלך לבר המצווה לא שמע עדין על קול קורא. אל תשאיר אותו מאחור, גלה לו אתה את הקידמה. הוא וחבריך בני המצווה שילמדו אצלו בעתיד יודו לך

 

הורים לבר מצווה – מתי ראיתם לאחרונה את ילדכם לומד בכיף ?!

מאפייני תוכנת קול קורא  - קריאת התורה בטעמי המקראאפשר גם אחרת
אבא, אחרי שתראה את התוכנה תשאל  איפה הייתם כשאני הייתי בר מצווה?!  ולך אמא, בטח יש עיסוקים יותר מעניינים מאשר לרוץ אחרי הילד ולהתחנן שילמד וישנן את הפרשה שלו בבר המצווה.  

חנוך לנער על פי דרכו
התורה היא נצחית אבל אין שום צורך להנציח דרכי לימוד  ארכאיות. בר מצווה חגגו אלפי שנים בלי תוכנת קול קורא אבל פעם גם נסעו בכרכרות הרתומות לסוסים. בר מצווה הלומד את הפרשה, ההפטרה והברכות עם קול קורא מגיע מוכן יותר ורגוע יותר. הדרך של ילדכם לבר המצווה שלו חשובה לא פחות מהמטרה. למי שלמד עם קול קורא נשאר טעם טוב לא רק מהעלייה לתורה בבר-מצווה אלא גם מלימוד הקריאה בתורה שקדם לה. חווית לימוד מהנה גוררת יחס אוהב לתורה ולמסורת.

מורה לבר מצווה או לימוד עצמי?
השאלה אם לקחת לילד מורה לבר מצווה או שאפשר בלי? נשאלת בכל בית לקראת בר המצווה.
יש בני מצווה עם כוח רצון ומשמעת עצמית שהתוכנה לבד בסיוע של קרוב משפחה מספיקה להכינם מצוין לקריאה בתורה. בני מצווה אחרים דורשים הדרכה אישית של מורה לבר מצווה לצורך הקריאה בתורה. כל ילד בר מצווה הלומד לקרוא בתורה צריך כיוון , דרבון, תיקון, עידוד וכמובן מלה טובה.

תפקידו של המורה לבר מצווה
תפקידו של המורה המדריך בני מצווה לא מסתכם בהכנת הקריאה בתורה. ובוודאי אינו "המורה לזמרה" של בר המצווה. למרות ששיא המאמץ של ילדכם לקראת הבר-מצווה הוא הכנת העלייה לתורה וקריאת התורה בציבור, בחרו במורה לבר מצווה שיכין את ילדכם בכל הקשור לבר המצווה,  ויעזור לו להשתלב בבית הכנסת כאחד מן המניין.

ללמוד וללמד - המורה הפרטי שלך
בעזרת קול קורא יכול בנכם ללמוד לבר-מצווה את ברכות התורה וההפטרה, ללמוד את טעמי המקרא, וכמובן את הקריאה בתורה וקריאת ההפטרה מפי המורים המומחים לבר המצווה המוקלטים בתוכנה בנוסח אשכנזי, ספרדי ירושלמי או מרוקאי. לחילופין, כל מורה שתבחרו ללמד את בנכם לבר המצווה, יכול באמצעות התוכנה הייחודית שלנו להקליט ולשלב את קולו בתוכנה, כך שבנכם יקבל את המורה לבר-מצווה הפרטי שלו עם כל יכולות התוכנה גם יחד. בחרו במורה המלמד עם קול קורא, ואם טרם עשה זאת, כוונו אותו לאתר שלנו. הוא, בנכם, וחבריו בני המצווה יודו לכם.

התוספות שמעבר לקריאה בתורה
פיתחנו את התוכנה בעיקר לטובת לימוד לבר מצווה, אולם בגלל מקצועיותה ויכולותיה משמשת תוכנת קול קורא בעלי קריאה בכל העולם ללימוד שוטף במהלך כל השנה בנוסף לאלפי בני מצווה הלומדים לבר-מצווה שלהם. לכל המשתמשים האחרים הוספנו לתוכנה - מלבד הקלטה מלאה של פרשת השבוע וההפטרה לכל השנה, גם קריאה מיוחדת בטעמי המקרא לחגים, ואת קריאת המגילות, לוח קריאה בתורה בארץ ובתפוצות, תרגום מלא לאנגלית ותרגום אונקלוס.

מגיל מצוות ועד גבורות
התוכנה קלה להפעלה גם לילדים לפני גיל מצוות, לאח הקטן הוספנו את שיר הכבוד "אנעים זמירות" המושר בכל בית כנסת אשכנזי. גם לאחר ה-בר מצווה נערים רבים ממשיכים להסתייע בתוכנת קול קורא לקריאת פרשת השבוע מפעם לפעם בבית הכנסת. גם מבוגרים רבים שלא זכו לחגוג בר מצווה בגיל 13, מוצאים בקול קורא מורה ל"בר מצווה" מאוחרת. התוכנה מתאימה גם לחתן לקראת העלייה לתורה ב"שבת חתן".  ולכל בוגר שמקבל מפטיר והפטרה ורוצה להתכונן ולשפר את קריאתו. לחץ כאן להתנסות

 

מורה לבר מצווה - למֵד בני מצווה לקרוא בתורה בדרכך ובקולך

מורה לבר מצווההכל שלך בקול שלך
קול קורא בגרסה המיוחדת למורים היא כלי ההוראה היחיד המאפשר לך לשלב את מומחיותך וניסיונך כמורה לבר מצווה בטכנולוגית המחשב לקבלת כלי תרגול מושלם להוראת הקריאה בתורה. כמורה לבר מצווה אתה מוזמן לשלב את קולך במערכת המולטימדיה המתקדמת של קול קורא. שיטת הלימוד שלך לא מוחלפת אלא משודרגת!

קל ופשוט אפילו למורים לא רק לילדים Smile
הקלט בביתך למחשב באמצעות תוכנת קול קורא את פרשת השבוע, ההפטרה, תפילות וברכות בכל נוסח שתבחר (אחד או יותר). בקליק אחד העלה את הקלטותיך לדף האישי שלך באתר המתקדם של קול קורא להכנת הקריאה בתורה בטעמי המקרא לצורך העברתן לתלמידיך בני המצווה.

מורה לבר מצווה - הצטרף לאלפים שכבר בחרו
תוכנת קול קורא ללמוד הקריאה בתורה ל-בר המצווה, לחתן, ולכל עולה לתורה היא הטובה והמושקעת מסוגה בעולם. התוכנה משרתת אלפי בני מצווה בכל העולם. הצטרף למורים רבים לבר מצווה המכוונים את בני המצווה ללמוד את הקריאה בתורה בעזרת תוכנת קול קורא.

ממך לבר המצווה
תלמידיך יקבלו מערכת משוכללת של תוכנת מולטימדיה השלובה בהקלטותיך. ספר התורה מוצג על מסך המחשב בכתב רגיל או בכתב סת"ם, עם או ללא ניקוד וטעמים ובצבעים שונים. כל מלה שהקלטת מקושרת לטקסט המוצג על המסך ונצבע בצבע שונה לפי התקדמות הקריאה. תלמידיך יוכלו לחזור ולשנן כל קטע, ממלה בודדת ועד עלייה רציפה, ב"קליק" אחד לפי הצורך - עד שהקריאה המדויקת שלך תהא שגורה בפיהם.

הדרך שמתאימה לכל בני המצווה
תלמידיך, בני המצווה יתרגלו בביתם בכיף ובלב חפץ ויגיעו לפגישות אתך נכונים ומוכנים. את ההשפעה של כלי התרגול הזה תזהה מיד בכל סוגי תלמידיך. חסרי הכישרון המוסיקלי  יתרגלו בביתם שוב ושוב בלי להתיש אותך. תלמידיך חסרי החשק  ילמדו מתוך הנאת "המשחק", והמוכשרים ביותר, יגיעו לעידון ודיוק ולתוצאות מדהימות.

חבר מביא חבר. התלמידים משתפים את חבריהם בחוויית הלימוד שלהם. אנחנו זכינו לאלפי תלמידים שהגיעו לאחר תגובות נלהבות של חבריהם. גם אתה המורה תופתע לגלות בני מצווה רבים מבעבר, משחרים לפתחך.

הערך המוסף של התוכנה
אף תוכנת מחשב לא החליפה את המגע האנושי והצורך ביחס אישי, התוכנה תאפשר לך לנצל את פגישותיך עם הילד בן המצווה לשימת דגש על המשמעות במקום על הטכניקה. לחץ כאן לפרטים ולקבלת קול קורא למורה

 
 
  הדגמת קול קורא חינם ערכה מקצועית למורה ערכת לימוד עצמי  
  אידאלי לבר מצווה
מנוי ללימוד עצמי
אשכנזי, ירושלמי ומרוקאי
להתנסות לחץ כאן
הוראה בסיוע התוכנה
הקלטה עצמית ושילובה בתוכנה
מערכת ניהול תלמידים
למנוי מורה
לבר מצווה ובעלי קריאה
תוכנה והקלטה מלאה
אשכנזי ירושלמי ומרוקאי
לפרטים
 
דף הבית קול קורא אונליין אודות רכישת מנוי מנוי למלמדים צור קשר שו"ת מדיניות פרטיות מדיניות החזרה רישוי English  
©   קול קורן בע"מ רחוב פרומקין 3 נתניה 4228703   טל: 03-5700840